Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Osiągnięcia i sukcesy sportowe w roku szkolnym 2018/2019

 

Zawody sportowe:

Rodzaj zawodów/ etap

organizator

Uczestnicy- uczniowie

klasa

Zajęte miejsce

opiekun

Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt SPG

SZS

Jedlikowska Julia

Duda Natalia

Zwierzyk Aleksandra

Rosicka Katarzyna

Góralska Diana

Dziubińska Nicola

Bedmarska Angelika

Moczyńska Emilia

Kijanka Wiktoria

Heba Julia

Ziółkowska Natalia

Chmiel Wiktoria

Jędrzejewska Wiktoria

1d

2c

1d

2d

3c

1c

1c

1c

1c

3d

3c

1d

1d

III miejsce

Małgorzata Turek

Paweł Kochański

Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców SPG

SZS

Kępiński Paweł

Tarabasz Paweł

Ogonowski Bartłomiej

Bąk Maciej

Trojanowski Jakub

Jasiński Mateusz

Kaczmarczyk Jakub

Nowacki Maciej

Krzciuk Michał

Ogonowski Jakub

Rak Jakub

Batóg Tomasz

1d

1b

3c

3c

2c

2c

1d

1b

3d

1c

1d

1d

III miejsce

Paweł Kochański

Małgorzata Turek

Piłka ręczna SPG

SZS

Woskowicz Emil

Mamej Kacper

Jabłoński Kacper

Ogonowski Bartłomiej

Świercz Kacper

Orczyk Jakub

Strzelec Przemysław

Tarabasz Paweł

Rak Jakub

Krajewski Hubert

Amanowicz Szymon

3c

3c

3c

3c

3e

3e

3b

1b

1b

1b

1c

V miejsce

Małgorzata Turek

Koszykówka dziewcząt SPG

SZS

Rzęchowska Aleksandra

Wożniak Martyna

Nierubiec Angelika

Szlęzak Magdalena

Bukała Małgorzata

Wrzołek Małgorzata

Wielgus Kinga

Żaczkiewicz Oliwia

Romankiewicz Katarzyna

Gajewska Natalia

2a

2b

2d

2d

2a

1b

2a

1b

1b

1b

V miejsce

Paweł Kochański

Tenis stołowy dziewcząt

SZS

Daria Gruszka

Luiza Misiura

 

Julia Czaja

Małgorzata Bukała

1c

1c

 

1c

2a

V miejsce

 

 

IX miejsce

 

Małgorzata Turek

 

 

Małgorzata Turek

Tenis stołowy chłopców

SZS

Bartłomiej Ogonowski

Jakub Ogonowski

 

Paweł Tarabasz

Paweł Kępiński

3c

1c

 

1b

1d

II miejsce

 

IX miejsce

Małgorzata Turek

Koszykówka chłopców

SZS

Dawid Kowalski

Bartłomiej Szcześniak

Kacper Świercz

Jakub Orczyk

Bartosz Paluch

Paweł Tarabasz

Krystian Kosiorowski

Szymon Chłopek

Paweł Kępiński

Jakub Rak

Hubert Krajewski

Nicola Tarnowski

Krystian Syndela

Szymon Amanowicz

Filip Gwałt

2b

2b

3e

3e

3e

1b

2d

1b

1d

1b

1b

1a

2b

1c

3c

 

V miejsce

 

 

 

 

Paweł Kochański

Piłka siatkowa dziewcząt

SZS

Agnieszka Orłowska

Natalia Duda

Julia Kochan

Julia Gacoń

Natalia Strawczyńska

Małgorzata Wrzołek

Oliwia Żaczkiewicz

Julia Starzomska

Julia Czaja

Luiza Misiura

 Magdalena Nieckarz

Wiktoria Kijanka 

Wiktoria Maj

2c

2c

2c

1a

1a

1b

1b

1c

1c

1c

1c

1c

1c

 

 

V miejsce

 

Beata Bocheńska

Piłka Siatkowa chłopców

SZS

Krystian Kosiorowski

Dawid Kordelas-Kasprzyk

Jakub Trojanowski

Mateusz Jasiński

Bartłomiej Ogonowski

Kacper Mamej

Kacper Jabłoński

Paweł Tarabasz

Hubert Krajewski

Jakub Ogonowski

2d

2d

2c

2c

3c

3c

1b

1b

1b

1c

 

III m miejsce

 

Beata Bocheńska

Szachy

Klub Hetman SZS

Patryk Bombiński 3c

Tomasz Batóg 1d

Jakub Kaczmarczyk 1d

Julia Majewska 1d

Emilia Moczyńska 1c

 

3c

1d

1d

1d

1c

 

V miejsce

 

Beata Bocheńska

Badminton dziewcząt

SZS

Martyna Rokoszna

Julia Starzomska

 

Julia Majewska

Natalia Niedzielska

Julia Kochan

1a

1c

 

1d

2b

2c

I miejsce

 

 

V miejsce

 

Paweł Kochański

Badminton chłopców

SZS

Kacper Mamej 3c

Wiktor Czaja 3d

 

Filip Arczewski 3d

Paweł Tarabasz 1b

3c

3d

 

3d

1b

I miejsce

 

 

 

V miejsce

 

Paweł Kochański

Koszykówka klas pierwszych dziewcząt

SZS

Wrzołek Małgorzata

Chmiel Wiktoria

Żaczkiewicz Oliwia

Gajewska Natalia

Romankiewicz Katarzyna

Misiura Luiza

Starzomska Julia

Skalińska Aleksandra

Popek Sandra

Piórkowska Aleksadra

Sady Julia

1b

1d

1b

1d

1b

1c

1c

1c

1c

1d

1d

I miejsce

Paweł Kochański

Małgorzata Turek

Koszykówka klas pierwszych chłopców

SZS

Krajewski Hubert

Tarabasz Paweł

Amanowicz Szymon

Antoniak Mateusz

Rak Jakub

Kępiński Paweł

Tarnowski Nicola

Batóg Tomasz

Chłopek Szymon

1b

1b

1c

1c

1b

1d

1a

1d

1b

III miejsce

Paweł Kochański

 

 Octopum BJJ Cup 5 w kategorii Junior – 69 kg

Federacja JU JITSU

Tomasz Batóg

1d

I miejsce

JU JITSU

zawodnik Ostrowieckiej Grupy Atletycznej ANIMAL

XXVI Liga BJJ Gi w kategorii Junior – 69 kg

I miejsce

JU JITSU

XXVI Liga BJJ NOGi w kategorii Junior – 69 kg

II miejsce

JU JITSU

XIV Mistrzostwa Polski w BJJ w kategorii Junior – 69 kg

III miejsce

JU JITSU

Puchar Polski Południowej Junior Gi w kategorii Junior – 69 kg

I miejsce

JU JITSU

Puchar Polski Południowej Junior NOGi w kategorii Junior – 66,5

I miejsce

JU JITSU

Puchar Polski NeNaza-U18 NOGi w kategorii Junior – 66 kg

II miejsce

JU JITSU

Puchar Polski NeNaza-U18 Gi w kategorii Junior – 66 kg

II miejsce

JU JITSU