Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

,,Gramy dla profesora Szymona Pająka - przyjaciele z Bronka"

Organizatorem tego przedsięwzięcia był Samorząd   Uczniowski wraz z opiekunami panią Eweliną  Gablewską  i panią Anną Nowak-Musiał. Na licytację trafiły min. koszulki sportowe z autografami,   książka ,,Czerwone Gitary" z  podpisem Bernarda Dornowskiego, płyty z podpisami wykonawców, biżuteria, torebki, vouchery zwalniające z odpowiedzi ustnych  i pisemnych w  wybrany  dzień. Paczkę  z  płytami i  gadżetami  przekazał również zespół ,,Ich Troje". Całe przedsięwzięcie poprowadził DJ Trey Vinter czyli pan Łukasz Kowalski. Na scenie pojawił się starachowicki zespół Crimson Eyes w składzie: Julia Kusiak - wokal, Czarek Walkiewicz i Jakub Siwiec -gitary, Kacper Pastuszka - bas, Miłosz Sobieraj  - perkusja, a także ostrowieckie trio: Piotr Pucułek, Łukasz Lech i Konrad Dzik. Do szkoły trafiły również puszki fundacji ,,Bo w Nas Jest Moc", do  których każdy mógł  złożyć swój datek z przeznaczeniem na leczenie naszego drogiego profesora.                      
Cała społeczność szkolna z wielkim zaangażowaniem włączyła się w  akcję  pomocy dla pana Szymona Pająka, a jej efekt  przerósł oczekiwania organizatorów. Wszystkim  darczyńcom oraz osobom zaangażowanym w organizację naszej akcji serdecznie dziękujemy! Podziękowania kierujemy również do ostrowieckich mediów, które relacjonowały przebieg naszych działań.

    Życzymy Panu Profesorowi Szymonowi Pająkowi szybkiego powrotu do zdrowia i do pracy w naszej szkole!